דלג לתוכן ↓

צוות ליווי התלמידים

להצטרף לבית הספר יכול להוות שינוי גדול בחיים שלכם. אתם חלק מקבוצה מגוונת, הרחק ממדינה שלכם, ואתם צריכים לשלוט בשפה חדשה ותוכנית לימודים מאתגרת.

ב-UWC, אנחנו דואגים שכל התלמידים שלנו מרגישים שיש להם תמיכה ומקום בטוח בקהילת בית הספר שלהם.

בכל אחד מבתי הספר של UWC ישנו צוות הדואג לבריאות ולבטחון שלכם, וכולל בתוכו: הורי בית, יועץ לכל קבוצת תלמידים, קבוצת תלמידים שתומכת ומייעצת, אחיות, פסיכולוגים, אחראי מגורים, ותמיכה בריאותית בקמפוס ומחוצה לו.

אנחנו גם מעניקים לתלמידים שלנו כלים שבעזרתם הם יכולים להבין את החלק שלהם בתוך הקהילה שלהם. אנחנו מעודדים אותם לחשוב על הדרך בה הם מתייחסים לאחר, וכיצד הם יכולים לעזור לייצר קהילה יותר אמפתית ומכבדת, מקום שבו כולם מרגישים שמחים ובטוחים. בתהליך ההיכרות התלמידים מקבלים הדרכה שעוזרת לפתח את הרגישות התרבותית שלהם, ומלמדת אותם להיות חברי קהילה טובים ומתחשבים יותר.

הצוות המקצועי נפגש באופן קבוע על מנת לוודא הם בדרך הנכונה ליצור קהילה בריאה עם ערכים משותפים. לצוות ישנם מסגרות המאפשרות להם להתחבר עם צוותים מבתי ספר שונים של UWC ולהיתמך בהם.

"התלמידים היועצים הם קבוצת תלמידים שתומכים בשאר תלמידי הקהילה. כל תלמיד יכול לפנות אליהם ולדבר איתם על בעיות אישיות. התפקיד של התלמיד היועץ הוא לעזור לתלמידים אחרים עם אתגרים שהם חווים, ולעזור להם לזהות מקורות של לחץ. הם מעודדים אותם לשתף מחשבות ורגשות, ועוזרים להם לפנות גם למקורות אחרים של תמיכה בבית הספר אם יש צורך בכך. מחקרים מעידים על כך שתלמידים הם מקום המפגש הראשון בזמנים של לחץ, ושמערכות היחסים בין התלמידים יכולות להוריד מתח ולחץ. להרגיש שיש מישהו שבאמת מקשיב לכם יכול לעזור מאוד לבריאות הנפשית שלנו. התלמידים היועצים עוברים הכשרה עם הפסיכולוגית של בית הספר ולוקחים חלק בפגישות שבועיות בנושאים של בריאות הנפש ומיומנויות הקשבה".

גיאנמישל לאקואל, פסיכולוגית ב-UWC דיליג'אן.