דלג לתוכן ↓

צוות ליווי התלמידים

תנועת ה-UWC מחויבת לרווחת התלמידים, התפתחותם והתמיכה בהם- באופן אישי וקולקטיבי - ומכירים בתפקיד המרכזי של צוות הליווי בקהילות הקולג׳ים. תלמידים מגיעים לקולג׳ מרחבי העולם בכוונה ליצור גיוון אנושי עשיר. אנו תומכים בתלמידים שלנו המתמודדים עם אתגרים שונים, כולל המרחק מהבית, רכישת השפה האנגלית לשימוש ביום-יום, תכנית לימודים מאתגרת ועוד.  

בכל קולג׳ קיים צוות ליווי בקמפוס התומכים ברווחת התלמידים. תפקידים אלו כוללים בין היתר: הורה-בית, חונכים אקדמיים, מערכות תמיכה בין תלמידים, אחיות, יועצים חינוכיים, מנהל בית הספר, יועצי בריאות, מנהל הפנימיה, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, והנגשת טיפול בריאותי בקמפוס ובאזור.

חשוב שתלמידים גם יחשבו על תפקידם בבית הספר וקהילת הקולג׳ כדי לפתח באופן אקטיבי את הקשרים אותם הם יוצרים ולקחת אחריות לבניית קהילה מכבדת ושמחה. הערך המוביל את קהילות הקולג׳ים הוא כבוד לאחר ולשונה והידיעה שתלמיד שמח, מוגן ובטוח הוא התלמיד שיהיה בעמדה להצליח בכיתה ובקהילה.

צוות הליווי בעל קמפוס נפגש באופן קבוע כדי להבטיח שכולם עובדים ליצור קהילה בריאה לחיים, לימודים ועבודה. התלמידים עוברים הדרכה במהלך הקליטה שלהם לקהילה, עם דגש מיוחד על היחס לגיוון ורגישות תרבותית. במהלך שנת הלימודים, התלמידים נפגשים באופן קבוע כדי לקדם את חשיבות הקהילתיות של UWC.